HeinäCup

HeinäCup 2023 - loppusijoitukset

P2010 KILPA

1. Lohjan Pallo

2. FC Viikingit Punainen 1

3. Komeetat Musta

4. Ajax Valkoinen

5. JJK

6. PaRi

7. HoDy

8. OLS

9. KPV Vihreä

10. Huima

11. FS Feeniks

P2010 HAASTE

1. EPS Musta A Punainen

2. KaPy Sininen

3. EPS Musta A Valkoinen

4. FC Kasiysi White

5. FCV Red

6. LTU Ukkonen

7. FC Kasiysi Red

8. LTU Ukkonen Keltainen

9. MuurY

10. Lohjan Pallo Valkoinen

11. Ajax Sininen

12. KPV Valkoinen

13. FCV White

14. Laukaa YJ

15. PaRi

16. Huima

17. Komeetat

T2010 KILPA

1. HJS Sinivalkoinen

2. JyPK T2011

3. PPJ Sininen

4. KuPS T2011

5. JyPK10

6. ONS 10 Punainen

T2010 HAASTE

1. ONS 10 Valkoinen

2. FC Hertta 2010

3. PaRi

4. KuKi Tiikerit T13

5. HJS Valkosininen

6. PPJ Oranssi

7. LoVe

8. Komeetat T10-11

9. KuPS T13 Musta

10. KuPS T13 Keltainen

P2011 KILPA

1. JJK

2. Nousu

3. NoPS

4. MP Sininen

5. PaRi Keltainen

6. FCV-11 Red

7. Kulps

8. FC JPS Valkoinen

P2011 HAASTE

1. NoPS Valkoinen

2. JJK

3. Lohjan Pallo Sininen

4. PaRi Musta

5. FC Ylivieska

6. KuPS P12 Musta 2

7. MP Valkoinen

8. KuPS P12 Musta

9. NoPS Musta

10. KeuPa

11. Team LKP

12. FCV-11 White

13. Nousu

14. Lievestuoreen Kisa P11-12

15. MuurY

16. KuPS P12 Keltainen B

17. Huima

T2011

1. MuurY

2. LoVe

3. PU-62

4. KuPS Keltainen

5. PaRi Musta

6. PaRi Keltainen

7. HJS Sininen

T2012

1. Leppä-T12

2. TP-49

3. JyPK T13

4. FC Haka-juniorit T2012

5. FC Blackbird / PetPet YJ

6. JyPK T12

7. PaRi

8. PaRi T2013

P2012 KILPA

1. JJK Punainen

2. PaRi

3. Komeetat / Jupiter

4. NoPS

5. FC JPS Oranssi

6. FC Blackbird / Black

P2012 HAASTE

1. EuPa

2. LoVe

3. JJK Sininen

4. JJK Valkoinen

5. Komeetat / Mars

6. NoPS Keltainen

7. FC Rauma

8. FC Blackbird / White

9. Leppä-12 Punainen

10. PaRi

P2013 KILPA

1. Jippo Punainen

2. LeKi-futis Sininen

3. JJK

4. PaRi Musta

5. Komeetat / Jupiter

6. RaiFu

7. JJK Sininen

8. FCV Red

9. Leppä-13 Valkoinen

10. FC Ulvila

11. MuurY White

P2013 HAASTE

1. JPS

2. PaRi P2014

3. PaRi Keltamusta

4. Ylämyllyn Yllätys

5. Huima

6. Komeetat / Mars

7. FCV White

8. LoVe

9. Jippo Musta

10. LeKi-futis Valkoinen

11. RaiFu Vihreä

12. PaRi Keltainen

13. JJK

14. MuurY Black

P2014 ENEMMÄN PELANNEET

1. SJK

2. PEPO Keltainen

3. OLS Belgia14 Keltasini

4. Komeetat Musta

5. JJK14

6. PaRi

7. HoDy

8. FCV

9. FC Lapa P9

P2014 VÄHEMMÄN PELANNEET

1. OLS Belgia14 Sininen

2. OLS Belgia14 Keltainen

3. PEPO Violetti

4. PEPO Musta

5. PaRi

6. Komeetat Sininen

7. JJK14

8. FCV

T2014 ENEMMÄN PELANNEET

1. Ilves Keltainen

2. Ilves

3. FC Reipas

4. JyPK Valkoinen

5. LeKi-futis

6. FC Kangasala

T2014 VÄHEMMÄN PELANNEET

1. IF Sibbo-Vargarna

2. FC Reipas Musta

3. FC Reipas Oranssi

4. JyPK Musta

5. PaRi

P2015 ENEMMÄN PELANNEET

1. HoDy

2. Haapajärven Kiilat

3. PaRi

4. JJK

5. FS Feeniks

6. KJP / Sudet

7. FCV

8. MuurY

P2015 VÄHEMMÄN PELANNEET

1. SJK Kulta

2. PaRi Musta

3. JJK

4. PaRi 2016

5. FCV

6. FC JPS 2015

7. PaRi Keltainen

8. KJP / Sudet 2

9. SJK Musta

T2015

1. LeKi-futis

2. JyPK15

3. PaRi Keltainen

4. PaRi Musta

5. Haapajärven Kiilat

HeinäCup 2022

2022 turnauksen Pojat-11 kilpa sarjan alkulohkojen tulokset

2022 Pojat-11 Kilpa Tulokset

2022 Pojat-11 Haaste Tulokset

Lohko A

SijaJoukkueOttVTHPst
1RoPS Sininen33009
2PaRi keltainen 31114
3HJK Töölö11 Sinivalkoinen31114
4HoDy 1230030

Lohko B

SijaJoukkueOttVTHPst
1RCDE / HPS YJ A33009
2JJK 11 Sininen32016
3NoPS musta30121
4Jippo Punainen30121

Lohko C

SijaJoukkueOttVTHPst
1MP sininen 31205
2NoPS 31114
3HoDy 1131114
4RCDE / HPS YJ B31023

Lohko D

SijaJoukkueOttVTHPst
1JJK 11 Punainen33009
2PEPO32016
3Jippo Valkoinen31023
4JPS Valkoinen30030